Megoldásra vár

Hibás járda

A Városligetben, az Állatkerti körúthoz közel, a Digó Lizsé és a Pavilon Kert vendéglátóhelyek közötti szakaszon nagyon rossz minőségű a járda burkolata, különösen rosszul veszi ki ez magát egy turistás helyen.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Állatkerti krt. 3

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Városliget Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járokelő.hu!
    Az alábbi bejelentésre a válaszunk a következő:

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    A Városliget területén lévő sérült öntött aszfalt burkolat felmérése megtörtént. Jav
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Szécsi Katalin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rejtett padka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    G35P+GC (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    befejezetlen járda

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére