Válaszra vár

Turistákkal elfoglalt járda

Anonim Járókelő

A külföldi tulajdonú kávézó előtt rendszeresen 80-100 méteres, tömött sorban állnak a turisták, a felhajtót pedig buszok, taxik állják el, így a gyalogosoknak sokszor csak az úttesten marad hely. A díszburkolatot már cserepesre törték az oda felhajtó gépjárművek, így az is balesetveszélyes, a lapok mozognak, alattuk összegyűlik a csapadékvíz, azokra rálépve az ember térdig fröcsköli magát. Ez a balkáni állapot évek óta tart, úgy hogy az önkormányzat ablakából egyébként odalátni, de a fővárost sem láttam még itt intézkedni. Milyen ország az, ahol ezt megengedik?

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Erzsébet krt. 9-11

Hozzászólások

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére