Megoldott

Fedlap hiányzik

Anonim Járókelő

Fedlap hiányzik, és mivel kiemelkedik a járda szintjéből, botlásveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Határ út 57

Hozzászólások

  • R eni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldjük az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. válaszát a Budapest 143310. számú (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/143310/fedlap-hianyzik/hivatal) bejelentésre:

    Társaságunk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Á L elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A közműfedél nem illeszkedik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szent Imre herceg utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás Gázműves fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gázszekrény alól elfogyó beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére