Megoldott

Rozsdás közkifolyó

A Károlyi Sándor út, Pozsony utcai végénél a Leánynevelde felőli oldalon lévő közkifolyót látszólag nem gondozza senki sem, teljesen elrozsdált. Korrózióvédelem miatt és esztétikailag is jó lenne, ha ismét lemázolnák kékre.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, XV. kerület

Hozzászólások

  • Fővárosi Vízművek válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt bejelentő !

    Az ivókutat az önkormányzat kérésére hamarosan megszüntetjük.

    Albert Zoltán FV Zrt csőhálózati diszpécser
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Kirovics Bence bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Csöpögő közterületi kút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Benkő István utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiáll a földből

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jókai Mór utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látszik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Magasház utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére