Megoldott

Szemetes járda

Tisztítását kérem.
Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Törökverő út 5

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Nagyon köszönöm!
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Korábbi években már én is jelentettem innen ugyanilyen problémát, Mindig elfelejtik valamiért azóta is akkor.... Takarítani és a takarítást ellenőrizni is...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Volánbusz"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A Környezetvédelmi Osztály felszólította az ingatlan tulajdonosát, hogy gondoskodjon az ingatlana előtti járda megtisztításáról.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Leszerelt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sebők András
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Bártfai utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Lomtalanítós tábla az oszlopon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Ugron Gábor utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére