Válaszra vár

Kátyúzás a VI. kerületben

A Délibáb utca 7. magasságában kátyú keletkezett.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Délibáb u. 7

Hozzászólások

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés nevét "Kátyúzni a VI. kerületben"-ról "Kátyúzás a VI. kerületben"-ra.

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Tóth Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    VI. kerület, Káldy Gyula 3. előtti úthiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Káldy Gyula utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rippl-Rónai utcai (mozgó) kráter

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VI. kerület Terézváros Önkormányzata
    Rippl Rónai utca (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére