Válaszra vár

Kopott fedlap

Anonim Járókelő

Kopott UPC fedlap az ELTE sportpálya mellett.
Kérem javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petzvál József u. 46-48

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.



    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: Vodafone

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Vodafone"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Kende utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Lógó kábelköteg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Zajzon utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére