Válaszra vár

Újabb balesetveszélyes kátyú és lassan lekopott jelzések

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.06.11.

Penny Market válasza:
„Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk illetékes munkatársaink részére, tájékoztatásuk alapján a bejelentett helyszín telekhatáron kívül található, tehát nem a Penny Market Kft.-hez tartozik a jelzett helyszín.”

-----

FRISSÍTÉS:2024.05.15.
X.kerület Önkormányzat válasza:
A terület a Penny Markethez tartozik.
_________

FRISSÍTÉS: 2024. 05. 10.
Budapest Közút Zrt. hozzászólása:
"A bejelentésben szereplő burkolathiba olyan területen található, amely nem tartozik a Társaságunk által
üzemeltetett hálózathoz. A terület illetékes kezelője nyilvántartásunk szerint a X. kerület Kőbányai
Polgármesteri Hivatal."

---------

A Sibrik Miklós úti csomópontnál Penny jobbra kanyarba pirossal meg jelölteken az útburkolatnak a szegélyek lassan darabjai alig vannak ezen az útburkolaton, valamint az útburkolatnál mértékben nagy kátyú van nagy végig repedések vannak ezen az útburkolaton ami balesetveszélyes, az emberek akik átmennek ezen a lassan lekopott zebrán alig tudják elkerülni a nagy kátyút, illetve lassan lekopnak a STOP jelzése és zebra jelzése, valamint hiányzik megint a jelzölámpànál a fényterelő

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kazah utca 2

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024.06.11. XY válasza: „Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk illetékes munkatársaink részére, tájékoztatásuk alapján a bejelentett helyszín telekhatáron kívül található, tehát nem a Penny Market Kft.-hez tartozik a jelzett helyszín.” ----- FRISSÍTÉS:2024.05.15. X.kerület Önkormány...

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS:2024.05.15. X.kerület Önkormányzat válasza: A terület a Penny Markethez tartozik. _________ FRISSÍTÉS: 2024. 05. 10. Budapest Közút Zrt. hozzászólása: "A bejelentésben szereplő burkolathiba olyan területen található, amely nem tartozik a Társaságunk által üzemeltetett hálózathoz. A terület illetékes kezelője ny...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Penny Market"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Tar Julianna és Bardócz Csaba!
    Köszönjük, hogy megtisztelte bizalmával társaságunkat.

    Ezúton tájékoztatjuk Önt, hogy megkeresését továbbítottuk illetékes munkatársaink részére, tájékoztatásu
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára elküldte az ügyet az illetékesnek: Penny Market

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2024. 05. 10. Budapest Közút Zrt. hozzászólása: "A bejelentésben szereplő burkolathiba olyan területen található, amely nem tartozik a Társaságunk által üzemeltetett hálózathoz. A terület illetékes kezelője nyilvántartásunk szerint a X. kerület Kőbányai Polgármesteri Hivatal." --------- A Sibrik Mikl...

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "Penny Market"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozva a tárgyban jelzett bejelentésre tájékoztatom Önöket, hogy a jelzett útszakasz a Sibrik Miklós út 23. sz. alatti Penny Market üzlet útcsatlakozásaként szolgál,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "A Sibrik Miklós úti csomópontnál Penny jobbra kanyarba pirossal meg jelölteken az útburkolatnak a szegélyek lassan darabjai alig vannak ezen az útburkolaton, valamint az útburkolatnál mértékben nagy kátyú van nagy végig repedések vannak ezen az útburkolaton ami balesetveszélyes, az emberek akik átmennek ezen a lassan leko...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most csatolom az 1 darab fotót pocsolyás útburkolat
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Zágrábi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Gyömrői út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére