Válaszra vár

rossz pumpa a kerékpárszerelő részen

Budán, a Déli körvasút melletti park végén, a Bartók Béla útnál van egy bicikliszerelő állomás. Az ezen lévő pumpa annyira rossz, hogy nem csak ,hogy nem tudtam felfújni a biciklim kerekét, hanem konkrétan csak leengednem sikerült vele... Szeretném, hogy szereljék meg / cseréljék ki, hogy más már ne járjon így, illetve én is tudjam máskor használni.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Vincellér u. 102

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Joachim László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elégtelen kapacitás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás kerékpárút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére