Megoldott

Zsákutca tábla

Az V. kerület id. Antall József rkp. és Széchenyi rkp. találkozásánál van egy zsákutca tábla. Lásd a mellékelt, ma készült fotót. Azonban a vízszintes piros sáv közepét megszakítja egy fehér szakasz. Érdeklődöm, hogy ez jelent valamit, vagy illetéktelen által elhelyezett matricáról van szó?

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Lipótváros

Hozzászólások

  • E. Mátyás lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    A képen látható tábla ideiglenes jelzés, az ott dolgozó kivitelező cég helyezte ki. Az ideiglenes forgalmi rend kialakításáért a kivitelező a felelős. Véleményünk szerint a táblán
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult behajtani tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyi Pál utca (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére