Megoldott

Galambürülékes járda

Anonim Járókelő

Budapest 3. Kerület Mozaik utcai felüljáró alatt átmenő gyalogosjárda felett, a felüljáró szerkezeti elemeinek réseiben évek óta galambok fészkelnek. Emiatt a felszínen futó gyalogosjárda galambürülékkel erősen szennyezett. Madárvédelemre (háló vagy tüske) lenne szükségszükség, illetve egy járdamosásra is egy kb 2*1,5 méter szakaszon.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 71

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett terület takarítását elvégezték.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/143181/galamburulekes-jarda/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére