Válaszra vár

Döglött sün a járda mellett.

FRISSÍTÉS: 2024.05.10.

Budapest Közút válasza:
"A bejelentésben szereplő süntetem olyan területén található, amely nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe. A terület illetékes kezelője nyilvántartásunk szerint a XVII. kerületi Önkormányzat.”

-----

Két napja itt fekszik egy sün.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Flamingó u. 85c

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Már nem sok lehet belőle, mire a valódi illetékeshez eljutott...
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés leírását "Két napja itt fekszik egy sün."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.10. Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szereplő süntetem olyan területén található, amely nem tartozik Társaságunk üzemeltetésébe. A terület illetékes kezelője nyilvántartásunk szerint a XVII. kerületi Önkormányzat.” ----- Két napja itt feksz...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor még egyszer: ez nem a Budapest Közút illetékessége.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amúgy ehhez mi köze a Budapest Közútnak?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    :(
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Shadow Zoltan bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidölt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bálint Baráz
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Hiányzó utcanévtáblák

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Czeglédi Mihály utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elpusztult sün

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Scheffer Zsanett
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Borsó utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére