Megoldott

Leesett játszótér tábla

Leesett játszótér tábla! Megkèrnèm önöket hogy rögzítsék vissza újra a helyére mielőtt eltüntetik! Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Dombtető u. 20

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy rendszeres bejelentéseiddel és visszajelzéseiddel segíted, hogy a közterületi problémák minél gyorsabban eljussanak az illetékeshez, és ezzel mielőbb megoldódjanak.
    Hogyha szer
    ...
  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Tordai Richárd hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiszteletem a problèmát megoldották! Köszönöm
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tordai Richárd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fatuskó és hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szent László tér (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére