Válaszra vár

30zóna vége tábla hiányzik - kerékpárforgalom számára

Anonim Járókelő

Kérem a tábla pótlását

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Angyalföldi út 38

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére