Válaszra vár

30 zona vége tábla hiányzik a 30z kezdete mellől

Anonim Járókelő

Kérem pótolják

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Angyalföldi út 41

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére