Megoldott

Kiöntött a szökőkút

Kiöntött a szökőkút Kőbánya szélén, áztatja a járdát és a füvet is. Önkormányzati fenntartású tér szerintem.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szárnyas u. 3

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    00143165 számú megkeresésükkel kapcsolatban szeretném tájékoztatni Önöket, hogy a KŐKERT Kőbányai Közhasznú Nonprofit Kft. munkatársai a szökőkút meghibásodását elhárítot
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Bejelentős Krizanna bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fatuskó és hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szent László tér (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére