Megoldásra vár

Úthiba

Anonim Járókelő

Jelzett szakaszon a megálló betonozott része és az útaszfalt között komoly szintbeli különbség alakult ki. Jelenleg kárt okoz minden erre közlekedő jármű futóművében, és balesetveszélyes is lehet.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa az út állapotát!

Pontos helyszín:
47.54362165843032, 19.036351034140015

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szőlő utca

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat melyet elektronikus aláírással láttunk el.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útfenntartási Főosztály
    e-...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    III. kerület Dereglye utca kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Dereglye utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Burkolathiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Rossz állapotú fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Árpád fejedelem útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére