Válaszra vár

Régi táblák

Jelzett helyszínen régi, olvashatatlan, repedezett táblák vannak az oszlopon.

Kérjük az Illetékest, hogy rendezze a táblák állapotát, vagy távolítsa el azokat!

Pontos helyszín:
47.54041713491464, 19.04328924040821

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tavasz u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vona Tibor
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Szőlő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Működik?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Hajógyári sziget (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére