Megoldásra vár

Rongált, mozgó pad

Anonim Járókelő

Jelzett helyszínen, a HÉV megállóban lévő pad rongált, graffitis, és nincsen jól lerögzítve, mozog.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a pad állapotát!

Pontos helyszín:
47.52691065954136, 19.040106312696917

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja 46

Hozzászólások

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0015017/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00143148

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a MÁV-HÉV Zrt. állásfoglalásában arról tájékoztatta Tá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos ezek a pad-típusok eleve hozzánemértő tervezések, ugyanis a csavar-helyek közötti távolság szűk, így már kis döntőerőre is nagy feszítés terhelődik a csavarokra, könnyen kilazulnak, kihúzód...
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zuhatag sor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis utasvárók mindkét irányban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    A Széll Kálmán tér firkái

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére