Válaszra vár

Homofób feliratok a Móricz Zsigmond körtéren lévő aluljáróban

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.10.

FKF válasza:
„Tájékoztatjuk, hogy a tájékoztató táblák nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, azonban a probléma megoldása érdekében bejelentését továbbítottuk az illetékesnek.”

-----

A kijáratokat jelző táblákon különböző homofób, gyűlölködő, vallási fanatikus graffitik vannak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér M

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A kijáratokat jelző táblákon különböző homofób, gyűlölködő, vallási fanatikus graffitik vannak."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.10. FKF válasza: „Tájékoztatjuk, hogy a tájékoztató táblák nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, azonban a probléma megoldása érdekében bejelentését továbbítottuk az illetékesnek.” ----- ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a tájékoztató táblák nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, azonban a probléma megoldása érdekében bejelentését továbbítottuk az illetéke...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0015122/2024

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00143145

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, amellyel kapcsolatban a Budapest Közút Zrt. állásfoglalása alapján tájékozta
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis közműszekrények

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szent Gellért tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pejoratív firka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Nagyszeben tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Magyar utca / Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére