Megoldott

Sérült fedlap kerékpárúton

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.11.:

Bp. Közút:

"A XIV. kerület, Nagy Lajos király útja 1-9. előtti járdán a sérült, botlásveszélyes fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti."

-----------

Sérült fedlap kerékpárúton közvetlenül, és kissé kiáll ami biciklivel nem a legjobb.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 1-9

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Sérült fedlap kerékpárúton közvetlenül, és kissé kiáll ami biciklivel nem a legjobb."-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.11.: Bp. Közút: "A XIV. kerület, Nagy Lajos király útja 1-9. előtti járdán a sérült, botlásveszélyes fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti." ----------- Sérült fedlap kerékpárúton közvetlenü...

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület, Nagy Lajos király útja 1-9. előtti járdán a sérült, botlásveszélyes fedlapot nem a Társaságunk üzemelteti.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai I...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Dózsa György út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére