Megoldásra vár

Töredezett forgalomirányításos fedlap

Anonim Járókelő

Kedves Közút!
A Nagy Lajos Király útja - Fogarasi út sarkán lévő fedlap kopott, sérült.
Kérem javítani!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 46

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIV. kerület, Nagy Lajos király útja 54. előtti járdán a sérült, kopott fedlap cseréjét, javítását Társaságunk megrendelte.
    A hiba elhárításáig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözl...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megdőlt lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elfelejtett tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Budapest Közút
    Róbert Károly körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére