Megoldott

Lyuk a térkő alatt

Anonim Járókelő

A térkő alól eltűnt a föld, emiatt az lesüllyedt, beszakadhat, botlásveszélyessé vált.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Fáy u. 74

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a javítás elkészült.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és segíti munkánk
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Fáy utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fa törzse nyomja fel a burkolatot

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Rokolya utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére