Megoldásra vár

Mátyás király játszótér csap

A Mátyás királyen játszótéren a csap lefolyója valószínűleg el van dugulva, mert a rekortán gumin folyik végig a kiengedett víz.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hunyadi János út 24

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az ivókutat telerakják homokkal a gyermekek. A kút lefolyója ugyanúgy működik, mint az otthoni, háztartási lefolyó, amibe senki sem töltene homokot.
    Kollégáim kitakarítják.
    Üdvözle
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sérült deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Saly Noémi
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Munkácsi Máté
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túl alacsony fa ágok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Markovits Iván utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére