Megoldásra vár

Túlburjánzott gyomnövényzet

A jogszabályban meghatározott magasságot meghaladó túlburjánzott gyomnövényzet. Kérjük a fenntartó önkormányzat gondoskodjon a gyommentesítésről, allergiaszezon van.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Szegély u. 11

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: KVO/791-4/2024

    Járókelő Egyesület
    részére

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozva a JAROKELO-BUDAPEST-00143016 azonosítószámon érkezett bejelentésére a következőkről tájékoztatom.
    A 2024. április
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Mátyás Király bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fatuskó és hiányzó fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőrösi Csoma Sándor út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Üres fahely

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Szent László tér (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére