Megoldott

Túlburjánzott gyomnövényzet

A jogszabályban meghatározott magasságot meghaladó túlburjánzott gyomnövényzet. Kérjük a fenntartó önkormányzat gondoskodjon a gyommentesítésről, allergiaszezon van.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Bársonyvirág u. 23

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kőbányai Polgármesteri Hivatal, Hatósági Főosztály, Környezetvédelmi Osztály visszajelzése alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ikt. szám: KVO/861/2024

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettem a JAROKELO-BUDAPEST-00143014 számon a Budapest X. kerület, Bársonyvirág utca 23. szám alatti ingatlan előtti közterületen található hulla
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Mátyás Király bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útra dőlni készülő fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Lovasvölgyi utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Parlagfű és koszos járdák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Gergely utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére