Megoldásra vár

Járda közepén lévő planténer

Tisztelt Illetékes!

A Király utca 19. szám előtt (a képen hibásan szerepelt a cím!) a járda közepén van egy planténer, ami akadályozza a gyalogosokat. Kérem, helyezzék át a planténert a közeli parkolóhelyek egyikére.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Király u. 19

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00143006

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Hivatkozással a fentemlített azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy a bejelentést intéz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bethlen Gábor tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Turistákkal elfoglalt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére