Megoldásra vár

Fejmagasságban lévő táblák

Tisztelt Illetékes!

A Káldy Gyula utca 1. számnál (Káldy-Király utca kereszteződése) szabálytalanul alacsonyan vannak a közlekedési táblák, pont a gyalogosoknak fejmagasságban. Kérem, helyezzék át ezeket az előírt magasságba. Köszönöm!

(a csatolt képen lévő cím hibás!)

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér

Hozzászólások

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák feljebb helyezésére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forga
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Dezső utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére