Megoldott

mocsár a biciklitárolóban

a Síp utca - Dohány utca sarkon levő kerékpártároló a kereszteződés legalacsonyabb pontja, lefolyás nélkül. a tél folyamán összegyűlt a sár, és egy szép lápot képezett. el kellene dönteni, hogy különlegesen védett természeti övezetté nyílvánítják-e azt a 2-3 négyzetmétert, vagy eltakarítják a sarat. én (és sokan mások) ez utóbbit preferálom.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Tájékoztatom, hogy a Budapest VII. kerület Dohány utca - Síp utca sarkánál található kerékpártároló területét a VII. kerület közterületeinek takarítását végző cég munkatársai megtis...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    délutánra eltűnt a mocsár.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Szakács Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Elhullott állati tetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Péterfy kórházban sok a csótány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Úttesten galambtetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére