Válaszra vár

Elszáradt fa

Elszáradt fa es gondozatlat zöldterület

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mészáros u. 56

Hozzászólások

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    sérült deszka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Saly Noémi
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Munkácsi Máté
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Naphegy utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Túl alacsony fa ágok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Markovits Iván utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére