Megoldásra vár

Kidőlt tábla

Anonim Járókelő

A Cinkotai-Naplás-Simongát út kereszteződésénél kidőlt a közlekedési tábla.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, G66P+RG Sorompó

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály
    [Leírás: cid:image003
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gyalogos átkelőhely hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rossz irányba néz a tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    József utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kidöntött oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Táncsics utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére