Megerősítésre vár

Ételmaradék és üvegtörmelék a bringasávokon

Anonim Járókelő

A Bartók Béla és a Villányi úton az elmúlt időben több helyen is, néhány tíz-száz méterenként gusztustalan, eételmaradékból és üvegtörmelékből álló "csomagok" nehezítik az arra biciklizők életét. Remélem csak figyelmetlenségből kerültek oda, és nem valaki rosszindulatból helyezte el őket. Szeretém kérni ezek takarítását, és ha újra megjelennek, akkor alaposabban kivizsgálni, hogy mitől jelennek meg ezek. Nem csak az üvegszilánkok és a az ételmaradékok miatti csúszásveszély a probléma, hanem odavonzza a galambokat is a kerékpársávra.

Az érintett szakaszok (amiről én tudok): Bartók Béla út (Gellért tér és Móricz Zs. körtér között) és a Villányi út (Móricz Zs. körtér és Alsóhegy utca között).

Köszönöm a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 50

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a bejelentett területek takarítását folyamatosan végzik.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/142909/etelmaradek-es-uvegtormelek-a-bringasavokon/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban tele van ragadós üvegszilánkkal. Ha lehet a rendőrségnek is küldjék el a jelentést, gyanúsan szándékosnak tűnik. Azért ezen a szakaszon sok térfigyelő kamera van. Már néhány hete megjelentek e...
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Márton Áron tér 53-as buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Olajfoltok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kuka alja hianyzik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére