Megoldásra vár

Alacsony

Túl alacsonyan vannak a táblák. Majdnem lefejeltem a sötétben.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Markovits Iván u. 4

Hozzászólások

  • Kovács Margit hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Géza! Ha már ilyen jól ismered a szabályokat nincs kedved a Közútnál dolgozni? Ott kibontakozhatnál :)
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtáblák feljebb helyezésére intézkedtünk.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Üzemeltetési Főosztály
    [Leírás: cid:image003.png@
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Rózsa Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    2,25 méterre legyen a legalsó tábla legalsó éle a talajtól (gha elképzelhető ott gyalogos közlekedés.
    Ez csak egy jogszabály betartását jelentené amúgy, amit a táblák kihelyezői akár ismerhetnének is
    ...
  • Fischer Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Dezső utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére