Válaszra vár

Borzasztó fedlap

FRISSÍTÉS: 2024.04.19.

E.ON válasza:
"A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által jelzett akna fedlap nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona."
----------------------------

Borzalmas állapotú fedlap teljesen kiáll a járdából.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Medve u. 8

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁK Magyar Államkincstár

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Borzalmas állapotú fedlap teljesen kiáll a járdából."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.19. E.ON válasza: "A tárgyi bejelentést Társaságunk megvizsgálta és megállapította, hogy az Önök által jelzett akna fedlap nem az elosztóhálózat része, nem Társaságunk tulajdona." ---------------------------- Borzalmas állapotú fedlap ...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyszám: 6301700/DSELHCSNS/134100/2024/H
    Ügyfélkapcsolat száma: 100069811988

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésére az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Köszönjük, hogy kérésükkel hozz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fazekas Samu elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére