Megoldott

Rongált szemétgyűjtők

Anonim Járókelő

Jelzett szakaszon lévő összes szemétgyűjtő edény rongált, graffitis, át van rozsdásodva.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a szemétgyűjtők állapotát!

Pontos helyszín:
47.50819688957645, 19.08193253212901

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Peterdy u. 36

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szépen, valamiért akkor ez az ügy adatbázisban maradhatott.
  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Jarokelo.hu

    budapest@jarokelo.hu

    Azonosító: JAROKELO-BUDAPEST- 00142883

    Tisztelt Járókelő Egyesület Ügyvivő!

    Hivatkozással a fentemlített azonosítószámú bejegyzésre tájékoztatjuk, hogy az intézked
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Összefirkált fal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vígh Kristóf
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Nagy Diófa utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Dob utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Vodafone
    Klauzál tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére