Válaszra vár

Rossz állapotú automata

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.09

FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a parkolóórák nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek."

-----------

Jelzett helyszínen lévő parkolóautomata rongált, graffitis, mállik le róla a burkolat.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa az automata állapotát!

Pontos helyszín:
47.499831021780835, 19.038357043182614

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Hunyadi János út 9

Hozzászólások

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Jelzett helyszínen lévő parkolóautomata rongált, graffitis, mállik le róla a burkolat. Kérjük az Illetékest, hogy javítsa az automata állapotát! Pontos helyszín: 47.499831021780835, 19.038357043182614"-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.09 FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy a parkolóórák nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ez...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKM Budapesti Közművek FKF"-ról "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a parkolóórák nem tartoznak Társaságunk kezelésébe, ezért a probléma megoldásában nem vagyunk illetékesek.

    Tisztelettel: Budapesti Közm...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Schneider Géza elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére