Megoldott

Nem működő közkutak

A Vérhalom téren 3 közkút közül egyik sem működik.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Vérhalom tér

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Fővárosi Vízművek"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

    Rossz az illetékes.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!

    Köszönettel vettük 142831 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest II.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    II. Kerület Önkormányzata megoldotta mint illetékes.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A közterületi vízcsapokat már korábban megnyitottuk a kerületi parkokban és játszótereken.

    A Vérhalom téren a hétvégén azért kellett elzárni az egész parkban a vizet mert egy 63-...
  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Kocsmáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Folyik a csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Lilián
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Eldugult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zerind vezér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére