Válaszra vár

Üvegtörmelék a kerékpársávon

FRISSÍTÉS: 2024.04.27.

Bejelentő válasza:
„Megint üvegtörmelék. Szerintem valamelyik üzlet rakodik rendszeresen itt és hagy kerékpárokra veszélyes gedvát maga után, őket kéne megrendszabályozni.”

-----

már vagy egy hónapja

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fehérvári út 46

Hozzászólások

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldott"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Dr. Bede Péter József megváltoztatta a bejelentés leírását "már vagy egy hónapja"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.27. Bejelentő válasza: „Megint üvegtörmelék. Szerintem valamelyik üzlet rakodik rendszeresen itt és hagy kerékpárokra veszélyes gedvát maga után, őket kéne megrendszabályozni.” ----- már vagy egy hónapja"-ra.

  • Spohn Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Megint üvegtörmelék. Szerintem valamelyik üzlet rakodik rendszeresen itt és hagy kerékpárokra veszélyes gedvát maga után, őket kéne megrendszabályozni.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a terület takarítását elvégezték munkatársaink.

    Tisztelettel: Budapesti Közművek FKF Köztisztasági Divízió

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/142824/uvegtormelek-a-kerekparsavon/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Spohn Márton bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Márton Áron tér 53-as buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Márton Áron tér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Olajfoltok a járdán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Kuka alja hianyzik

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Budapest, Szent Gellért tér - Műegyetem M (Sz.híd (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére