Válaszra vár

Csattogó és kiálló fedlap

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024. 04. 08.

Magyar Telekom válasza:

Nem Magyar Telekom tulajdon.

-----

A Gyömrői út 97 szám alatt McDonald's felé a Telekom helyén Magyar Telekom fedlap csattog, illetve a Szekrénye a betonból kilátszik kettő helyről

Kérem javítását

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Gyömrői út 97

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Gyömrői út 97 szám alatt McDonald's felé a Telekom helyén Magyar Telekom fedlap csattog, illetve a Szekrénye a betonból kilátszik kettő helyről Kérem javítását"-ról "FRISSÍTÉS 2024. 04. 08. Magyar Telekom válasza: Nem Magyar Telekom tulajdon. ----- A Gyömrői út 97 szám alatt McDonald's felé a Telekom helyén Ma...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Csattogó és kiálló mértékben Magyar Telekom szekrény"-ról "Csattogó és kiálló fedlap"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap. A mi fedlapjainkon Magyar Telekom szerepel, nem csak Telekom. E-közmű szerint esetleg DIGI lehet.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Imre megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Gyakorló utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott DIGI

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Maglódi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére