Megoldásra vár

Lepusztították a zöld füves részt

Lepusztították a zöld füves részt. Régebben az egész terület zöld füves terület volt, de kikapálták és kigereblyézték a füvet, a többi lakót meg se kérdezték, mit szólnak ehhez.

Lehetne erre valami jogszabályt, rendeletet hozni, hogy ne lehessen csak úgy eltüntetni a füves részt, fát se lehet csak úgy kivágni, a fakivágáshoz is engedély kell.

A nagy fekete komposztáló zsák meg tele van azt is kérnénk kiüríteni, mert a sok levél nem bomlik el. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Ügető u. 10

Hozzászólások

  • E. Mátyás megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését az Ügető utca 10. szám belső udvarába elhelyezkedő füves közterülettel kapcsolatban.
    Sajnálattal értesültünk a növények eltűnéséről. Tájékoztatjuk, hogy 04
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt akácfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Ügető utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Külső Szilágyi út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére