Megoldatlan

Két elhagyott auto

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.04.19.

XI. Kerület Közterület-felügyelet válasza:
"A bejelentés alapjául szolgáló helyszínen Újbuda közterület-felügyelet illetékességgel nem rendelkezik, a közterület-felügyelőink hatáskör hiányában intézkedést ott nem tudnak kezdeményezni, mivel az Ön által megjelölt helyszín nem közterület."
-----------------------

A közeli megszűnt Jaguar szerviz megszabadult a már felesleges autoktol es lerakta őket. A felügyelet több hónapja nem szállítja el őket. Az egyikből kifolyt az olaj/benzin is.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Homonna u. 9

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    nem közterület
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Egy hónapja újabb két autó/kisteherautó lett leparkolva. Esetleg így 5 hónap távlatában lehet ezzel valamit kezdeni vagy megvárjuk amíg maguktól elporladnak?
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A közeli megszűnt jaguar szerviz megszabadult a már felesleges autoktol es lerakta őket. A felügyelet több hónapja nem szállítja el őket. Az egyikből kifolyt az olaj/benzin is."-ról "FRISSÍTÉS: 2024.04.19. XI. Kerület Közterület-felügyelet válasza: "A bejelentés alapjául szolgáló helyszínen Újbuda közterület-felüg...

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha nem közterület, akkor micsoda? És kit lehet keresni?
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! A bejelentés alapjául szolgáló helyszínen Újbuda közterület-felügyelet illetékességgel nem rendelkezik, a közterület-felügyelőink hatáskör hiányában intézkedést ott nem tud...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Legalább három hónapja itt állnak az autók és január óta tud róla a közterület-felügyelet.
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/137118/ket-jaguar-a-harasztos-uton
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Imre elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Dorozsmai utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Garami Gábor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kerepesi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott szürke Toyota Corolla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Pozsonyi utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére