Megoldásra vár

Hiányzó szemetes kuka

Anonim Járókelő

A mellékelt ábrán található oszlopon korábban elhelyezett zöld szemetes kuka eltávolítva lett, pedig a környék lakói kihasználták. Visegrádi és Zsilip utca sarkánál. Kérnénk szépen a kuka újbóli kihelyezését. Köszönettel!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Visegrádi u. 109

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy június 28-ig legkésőbb helyeznek ki szemetest.

    Köszönöm, hogy figyel lakókörn
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Emberi ürülék Kresz Géza u. 47-49.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Kresz Géza utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Lom (ajtó) az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Jász utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére