Megoldásra vár

Pocsék burkolat

Anonim Járókelő

Frissítés 2024.04.11.: A Budapest Közút válaszával a MÁV Zrt-nek továbbítva:

"A 00142718 számú bejelentésben szereplő helyszín a MÁV Zrt. üzemeltetésében van, kérjük a problémával őket keresni. A területen a MÁV pályaudvar alatt elhelyezkedő rész tartozik a MÁV Zrt-hez."

----

A Déli Pályaudvar alsó részében, és a metrókijárat környékén is borzasztó állapotú a burkolat.
A fedlapok is több helyen kiállnak a síkból, botlásveszélyesek.
Emberek ezrei haladnak el itt napi szinten, nem érdemlik meg ezt a háborús állapotot.

Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a burkolatokat!

Pontos helyszín:
47.50021430233915, 19.02532658256756

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Déli pályaudvar M

Hozzászólások

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 142718 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés leírását "A Déli Pályaudvar alsó részében, és a metrókijárat környékén is borzasztó állapotú a burkolat. A fedlapok is több helyen kiállnak a síkból, botlásveszélyesek. Emberek ezrei haladnak el itt napi szinten, nem érdemlik meg ezt a háborús állapotot. Kérjük az Illetékest, hogy javítsa a burkolatokat! Pontos helysz...

  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00142718 számú bejelentésben szereplő helyszín a MÁV Zrt. üzemeltetésében van, kérjük a problémával őket keresni. A területen a MÁV pályaudvar alatt elhelyezkedő rész tartozik...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Járda"-ra.

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1 + 5 kátyú a szegélynél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Önkormányzata
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Robogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    F2XR+58 (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére