Megoldott

Állandóan tilosban parkoló járművek a Szedersor utcában

Anonim Járókelő

A 11. kerületi Szedersor utcában és a hozzá kapcsolódó Pálinkás Antal utcában kb 30 autó állandóan tilosban parkol. Ez egy lakó és pihenőövezet. Ezt a szakaszt nem parkolásra tervezték. Az út szélén jól látható sárga csík illetve táblák is jelzik hogy itt tilos megállni. A helyzet tarthatatlan, a közterület felügyelet érthetetlen módon nem jön évek óta ellenőrizni. Az utca megtelt autókkal.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szedersor u 1

Hozzászólások

  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia !
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő! Az ellenőrzések során Újbuda Közterület-felügyelői több esetben tapasztaltak közúti közlekedési szabályok kisebb fokú megsértése tárgykörébe eső szabálysértést, ezért megte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő! Bejelentését megkaptuk, Újbuda Közterület-felügyelet kivizsgálja az abban foglaltakat, melynek eredményéről később tájékoztatjuk.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Dr. Bede Péter József elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gyalogos közlekedőn parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sáfrány utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járda elparkolva megállni tilos ellenére

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    1111-Kosztolányi Dezső tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére