Válaszra vár

Szeméthalom

Anonim Járókelő

Illegális szemétlerakat van a Vak Bottyán u. 27-nél a Nyáry Pál u.-val szemközti járdán ill. a megbontott kerítésen belül is. Jobb bele sem gondolni, hogy milyen rágcsálók és egyebek szaporodnak itt, miközben pár méterrel arrébb lakóházak vannak.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vak Bottyán u. 26

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rákóczi U 19 szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Rákóczi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elrejtett szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Könyvkötő utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére