Válaszra vár

Szemét az út mellett

Anonim Járókelő

A Vak Bottyán u. 47.-tel (Jósika utcával) szemben lom nagyobb méretű szemét, lom van.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Vak Bottyán u. 47

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rákóczi U 19 szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Rákóczi utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Elrejtett szemétlerakat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemetelés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Könyvkötő utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére