Válaszra vár

Autógumik

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2024.04.11.:

Óbuda Közterület-felügyelet:

"A hatályos jogszabályok (1/1986. (II.21.) ÉVM-EüM együttes rendelet és 48/1994. (VIII.1.) Fővárosi Közgyűlési rendelet) alapján az ingatlan előtti közterület (az úttestig) kezelése a tulajdonos, bérlő, használó kötelezettsége, függetlenül attól, hogy családi házról, társasházról vagy bármely egyéb ingatlanról van szó. Fentiek alapján a Társasháznak kell elszállítani. "

-------------

A Haller Pál utcában autógumik hevernek.
Valószínűleg kertészeti célra, ám jelenleg vagy üresek, vagy csak gaz van bennük.
Ilyen formában többet rontanak a látványon mint hasznuk van.
Főleg ha már szépen megcsinált a kert.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Harrer Pál u. 24

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Zöld & Zöld Ingatlankezelő Kft.

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Haller Pál utcában autógumik hevernek. Valószínűleg kertészeti célra, ám jelenleg vagy üresek, vagy csak gaz van bennük. Ilyen formában többet rontanak a látványon mint hasznuk van. Főleg ha már szépen megcsinált a kert."-ról "FRISSÍTÉS 2024.04.11.: Óbuda Közterület-felügyelet: "A hatályos jogszabályok (1...

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő! A hatályos jogszabályok (1/1986. (II.21.) ÉVM-EüM együttes rendelet és 48/1994. (VIII.1.) Fővárosi Közgyűlési rendelet) alapján az ingatlan előtti közterület (az úttestig) k...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Választási plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Kelemen László utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakított plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Szennyvíz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vrabecz József
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére