Megoldott

Bokagyilkos járda 2016 08 16

Mintha beszakadt volna az aszfalt...
a Kassai utca 24. előtt.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, IV. kerület

Hozzászólások

  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Íme
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Megoldott
  • Balogh Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta már a hibát javították. Faintos lett.
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszajelzés hiányában a bejelentést megoldatlanként lezártuk.
  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Jaj nekem!
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpest Önkormányzata

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Esővíz elvezetése a járdáról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IV. kerület Újpest Önkormányzata
    Kiss Ernő utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére