Megoldott

Rozsdás oszlop

Anonim Járókelő

Felesleges rozsdás oszlop a szép parkban. Ha már nincs szükség a táblák megtartására akkor kérem bontását.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bogdáni út

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldjük az MVM Főgáz Földgázhálózati Kft. válaszát a Budapest 142657. számú (https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/142657/rozsdas-oszlop/hivatal) bejelentésre:

    Társaságunk...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    A közműfedél nem illeszkedik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Szent Imre herceg utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gázszekrény alól elfogyó beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csövek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.
    Garay tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére