Megoldásra vár

Vízelvezetőt betömték az útfelújítók

Anonim Járókelő

Közterület kátyúzásakor az úttesten keresztülfutó vízelvezetőt betömték a kátyú javítók aszfalttal. Így a lejebben található pincéket havesebb esőzésekkor a hegyoldalról lezúduló víz el fogja árasztani, mint ahogy korábban rendszeresen történt.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fáklyaliliom u. 8

Hozzászólások

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük észrevételét. Bejelentését ismételten rögzítettük és továbbítottuk.
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Folyik a csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Lilián
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budenz út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Eldugult csatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Zerind vezér utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére